ترانس برق خانگی

ترانس برق خانگی

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانس برق خانگی می تواند لوازم خانگی و لوازم برقی شما را از خطرات الکتریکی حفظ کند. بعضی از خطرات شامل اتصالی پریزها، رعد و برق و از این قبیل می باشد.

نوساناتی که در برق خانگی ایجاد می شود، می تواند باعث سوختگی وسایل شما شده و‌ چندین میلیون هزینه برای شما ایجاد کند. از این رو استفاده از ترانس خانگی برای جلوگیری از این ضرر و زیان به شما توصیه می شود.

توان تولیدی ترانس خانگی

ترانسفورماتورهای ولتاژ می توانند کارهای بیشتری را انجام دهند تا اینکه فقط اجازه دهند وسایل کم وات مانند شارژر تلفن و آی پاد در سراسر جهان استفاده شوند. مدل‌های ویژه ترانسفورماتورها همچنین می‌ توانند کل یک خانه، واحد تجاری یا کارخانه را از 110-120 ولت به 220-240 ولت تبدیل کنند و بالعکس. یک چیز بسیار مفید است برای هر کسی که به منطقه ای با استاندارد ولتاژ متفاوت نقل مکان می کند. نیازی نیست از لوازم مورد علاقه و قابل اعتماد خود استفاده نکنید تا خراب نشوند، تنها کافی ست ترانس برق مناسب خود را تهیه کنید.

البته، یک مبدل معمولی 300 وات قادر به پاسخگویی به نیازهای مصرف برق کل یک خانه نیست. برای آن، به نوع خاصی از ترانسفورماتور نیاز دارید که به عنوان ترانسفورماتور ولتاژ کل خانه شناخته می شود. همانطور که از نام آن پیداست، ترانسفورماتور ولتاژ کل خانه، برق را برای خانه تبدیل می کند، که از کلید برق شروع می شود.

ترانس برق خانگی چگونه کار می کند

مدل های ترانس خانه معمولاً در یک جعبه قرار دارند و اینگونه استفاده می‌شوند. یک جعبه فلزی که با سوراخ هایی که به سیم ها اجازه می‌ دهد وارد و خارج شوند. معمولاً به طور مستقیم با دست به یک قطع کننده مدار متصل می‌شوند. هنگامی که مبدل برق راه اندازی شد، تمام پریزهای دیواری در خانه یا ساختمان شما برق را با ولتاژ مورد نیاز شما تحویل خواهند داد.

دلایل استفاده از ترانس برق خانگی

مبدل های برق کل خانه برای برخی راحتی را فراهم می کند و برای برخی دیگر یک ضرورت حیاتی است. فرقی نمی کند که مکان زندگی شما کجاست، در هر جایی می توانید از این ابزار استفاده کنید و با خیال راحت لوازم برقی مورد استفاده خود را به کار گیرید.

برای هر کسی که یک مرکز یا پناهگاه پزشکی را در منطقه ای متاثر از شرایط آب و هوایی یا رویدادهای فعلی راه اندازی می کند، این ترانسفورماتورها بخشی ضروری از مأموریت آنها هستند. تجهیزات پزشکی، البته، بسیار گران است و اغلب به سختی به دست می آیند. در شرایط اضطراری و حساس به زمان، مانند زمانی که سازمان‌های امدادی یا دولت های یک کشور از تجهیزات اداری و یا پزشکی خود در ساعتی خاص استفاده می کنند، نبود برق به شدت آزار دهنده خواهد بود. از این رو استفاده از ترانسفورماتورها به کمک مجموعه های دولتی و بیمارستان ها آمده اند تا افراد بتوانند در زمان های اضطراری که برق وجود ندارد هم از لوازمی که با برق کار می کند استفاده کنند.

دقت در خرید ترانس برق خانگی

اگر قصد دارید در آینده یک ترانسفورماتور ولتاژ برای خانه بخرید، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اول از همه، اگر می خواهید یک مدل با کیفیت بخرید، باید مبدل برقی را پیدا کنید که در چین تولید نشده باشد. دلیلی وجود دارد که مبدل های چینی نسبت به سایرین ارزان تر هستند و همه چیز مربوط به استفاده از اجزای ضعیف است که به نوبه خود باعث عدم اطمینان و خطرات ایمنی می شود.

تقریباً همه مبدل‌های برق چینی ارزان از سیم کشی آلومینیومی به جای مس استفاده می کنند و تقریباً همیشه در صورت بارگذاری بیش از حد آتش می گیرند. علاوه بر این، بسیاری از برندهای چینی در وب ‌سایت ‌های خود تبلیغ می کنند که شما به مدلی نیاز دارید که بتواند بار 10000 یا 15000 وات را تحمل کند، در حالی که بسیاری از خطوط برق نمی توانند تقریباً آمپراژ تولید شده برای 10000 یا 15000 وات را تحمل کنند. به عبارت ساده، بعید است حتی از نصف این مقدار استفاده کنید.

ترانس برق خانگی

ترانس برق خانگی که شما نیاز دارید

یک مزیت مهم ترانسفورماتور خانگی، توانایی آن در رسیدگی به نیازهای مصرف برق بسیار بالا است. به عنوان مثال، مدل های ACUPWR از 3000 تا 6000 وات متغیر هستند، زمانی که در نظر بگیرید خانه ها در هر لحظه از وسایل متعددی استفاده می کنند، داشتن یک ترانس برق خانگی ضروری است. یک جاروبرقی معمولاً در هنگام کار حدود 500 وات مصرف می کند. چراغ ها، بسته به توان لامپ آن، می توانند صدها وات را در یک زمان با هم مصرف کنند. یخچال؟ یعنی 1200 وات دیگر. به راحتی می توان هزاران وات را در یک زمان مصرف کرد که نیاز به ترانسفورماتورهایی را که می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند، تضمین می کند.

ترانس برق خانگی طاها ترانس

حالا باید شیپور خود را به صدا در آوریم! ترانس برق خانگی طاها ترانس از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان، طول عمر و ایمنی در رتبه دوم قرار ندارند. آنها در ایران با استفاده از بهترین قطعات موجود ساخته می شوند و قبل از خروج از کارخانه با بارهای کامل تست می شوند. ما آنقدر به برتری محصولات خود اطمینان داریم که ضمانت محصولات خود را به خوبی پوشش می دهیم.

مقالات پیشنهادی

ترانس اتو

ترانس کاهنده