ترانس روغنی هرمتیک

ترانس روغنی هرمتیک

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانس روغنی هرمتیک ، یکی از کاربردی‌ترین ترانس‌های روغنی در بازار است ، که توانایی بالایی در کنترل ولتاژ ساختمان‌ها و دستگاه‌ها دارد . این محصول برتر متناسب با بروزترین استانداردهای جهانی در شرایطی فوق‌العاده تولید می‌گردد .

بدین خاطر از نظر کیفیت و عملکرد هیچ یک از دستگاه‌های تنظیم ولتاژ با این محصول برابری نمی‌کند . این تجهیز کاربردی یک سیستم خنک کننده روغنی است ، که قابلیت بالایی در زدودن گرمای تولید شده دارد . از این رو بهترین انتخاب برای واحدهای تولیدی و خدماتی به حساب می‌آیند .

در ادامه مقاله به صورت مفصل در رابطه با خصوصیات و ویژگی‌های ترانس روغنی هرمتیک توضیح داده ایم ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

معرفی ترانس روغنی هرمتیک

ترانس روغنی هرمتیک در صنایع تولیدی و خانگی بسیاری کاربرد دارد . عملکرد اصلی این محصول در کنترل جریانات الکتریکی می باشد و اکثرا جهت بهینه سازی سیستم‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند .

ولتاژ‌های نامناسب در کمترین بازه زمانی باعث ایجاد مشکل در تجهیزات الکترونیکی شوند . بدین خاطر پیش از نصب و راه اندازی تجهیزات مختلف ، باید یک دستگاه کنترل کننده ولتاژ را تهیه نمود .

این محصول خارق العاده از جنس فلزاتی با رسانای الکتریکی ضعیف هستند . از این رو با قرارگیری در مدار شبکه از ایجاد مشکلاتی همچون برق گرفتگی و آتش سوزی جلوگیری می‌کنند .

ترانسفورماتور‌ ، بروزترین تجهیز الکتریکی در صنعت برق بوده و دارای یک نوع پوشش شیمیایی قدرتمند است . بدین علت علاوه بر دفع جریانات الکتریکی در برابر عواملی همچون ؛ رطوبت ، آب ، سرما و آلاینده‌های شیمیایی نیز مقاوم اند .

این سیستم الکترونیکی مطمئن مطابق با بروزترین متدهای جهانی ساخته شده و بهره وری از ترانس روغنی در ساختمان‌های سبب محافظت و مراقبت از ابزارآلات برقی خواهد شد . از این رو ، یکی از الزامات ضروری در واحدهای تولیدی به حساب می‌آیند .

هسته این نوع از کنترل کننده‌های جریان از روغن تشکیل شده است ، که وظیفه آن دفع گرما و کنترل جریانات به واسطه انسباط و انقباض می‌باشد . کیفیت روغن ، عملکرد خروجی سیستم را تعیین می‌کند . بنابراین ، وجود کوچک‌ترین ناخالصی در این ماده باعث تخریب بافت داخلی دستگاه می‌شود .

ترانس روغنی هرمتیک از نظر کیفیت ، شکل ، ولتاژ ، هسته و … متنوع هستند . انواع ترانس‌ها با این که همگی سبب کنترل و تنظیم جریانات الکتریکی می‌شوند . اما از استاندارد‌های متفاوتی پیروی می‌کنند و در برابر عوامل آسیب زا ، عملکردی متفاوت از خود نشان می‌دهند .

از این رو در زمان خرید ترانس روغنی هرمتیک به نوع تجهیز و ابعاد آن توجه فرمایید ، تا محصولی مناسب و مقرون به صرفه جهت بهینه سازی مجموعه سفارش دهید .

البته ناگفته نماند ، این گونه از ترانسفورماتورها در جهت کنترل جریانات بالا تولید می‌گردند . به همین خاطر راندمان خروجی آن‌ها با فعالیت‌های صنعتی تناسب بیشتری دارد ‌.

ترانس روغنی هرمتیک

مشخصات ترانس روغنی هرمتیک

ترانس روغنی هرمتیک ، یکی از برترین ابزارآلات صنعتی با دقت بالا است . این سیستم با کنترل نوسانات الکتریکی تحت هر شرایطی ایمنی و کیفیت ابزارآلات را تضمین می‌کنند .

ترانسفورماتور روغنی در مدل هرمتیک ، یکی از نوآوری‌های بروز بشر بوده و علاوه بر کیفیت بالا از نظر شاخصه‌های فنی نیز در رده بالایی قرار دارد .

این سیستم اکترونیکی در حال حاضر از ملزومات ضروری واحد‌های صنعتی به حساب می‌آید . بنابراین با کمک از این ابزار ، تمامی تجهیزات کارخانه در برابر جریانات مخرب‌زا بهینه می‌گردند .

این تجهیز خارق‌ العاده دارای مشخصات کیفی و کمی متعددی است . برترین مشخصه فنی این دستگاه صنعتی برخورداری از استانداردIEC 602966  می‌باشد . این استاندارد بین المللی تنها بر هسته محصول تاثیر نمی‌گذارد ، بلکه باعث ایجاد قدرت بیشتر در مکانیسم محصول نیز خواهد شد .

از دیگر شاخصه کیفی آن متنوع بودن از لحاظ ولتاژ است . بنابراین مشتریان عزیز می‌توانند متناسب با بودجه و نیاز مجموعه به خرید هر یک از انواع این محصول بپردازند.

همچنین در مکانیسم داخلی ترانس از یک سیستم خنک کنندگی روغنی بهره برداری می شود . این سیستم خنک کننده از محصول در برابر عوامل برودتی ناپایدار محافظت می کند . از این رو انواع ترانسفورماتورهای روغنی هرمتینگ علاوه بر عمر مصرف بالا بر عملکرد دیگر سیستم ها نیز موثر هستند .

انواع ترانس روغنی هرمتیک

ترانسفورماتور روغنی هرمتیک از لحاظ فناوری ساخت ، نوع روغنی هرمتیکی و مکانیسم متنوع هستند . از این رو ، مشتریان در حین خرید ، انتخاب‌های بی‌شماری پیش رو دارند .

پرفروش‌ترین ترانس‌های روغنی موجود در بازار، عبارتند از ؛

  • ترانسفورماتور روغنی هرمتیک با بالشتک گازی:

این نوع از ترانسفورماتورها ، دارای یک سطح نیتروژنی خنثی در بالای روغن هرمتیکی هیستند . در این نوع محصولات ، سطح روغن معین و تعریف شده است . علاوه بر روغن در مکانیسم این ترانس از گاز نیتروژن خنثی نیز استفاده می‌گردد . بهره برداری از گاز نیتروژن خنثی، از ایجاد واکنش بین روغن و گاز جلوگیری کرده ، از این رو میزان خوردگی محصول تا حد قابل توجهی کاهش می‌یابد .

ترانسفورماتور روغنی هرمتیک با بالشتک گازی در ابعاد و ولتاژ متنوعی تولید می‌گردد . به همین علت در مجموعه‌های متفاوتی بهره برداری می‌شوند .

  • ترانسفورماتور روغنی هرمتیک فاقد بالشتک گازی:

ترانسفورماتور روغنی هرمتیک فاقد بالشتک گازی یکی دیگر از انواع این محصول در بازار است . با این که مواد تشکیل دهنده هر دو دسته ترانس روغنی هرمتیک گازی همانند یکدیگر است ، اما مکانیسمی متفاوت بهره مند هستند .

در طراحی و ساخت این گونه از ترانسفورماتورها از مخزن‌های ارتجاعی کاملا بسته استفاده می شود . بر همین اساس ، ساز و کار ترانسفورماتور روغنی فاقد بالشتک بر پایه تماس غیرمستقیم گاز و روغن است .

کاربرد ترانس روغنی هرمتیک

کاربرد ترانس روغنی هرمتیک در صنایع مختلفی گسترش یافته است ، لذا این محصول کاربردی می‌تواند تمامی جریانات الکتریکی را با هر ولتاژ یا اهمی کنترل و تنظیم نماید .

بیشترین کاربرد این دستگاه الکترونیکی در صنعت بزرگ نفت و پتروشیمی است . تمامی فرآیندهای تولیدی محصولات توسط تجهیزات صنعتی انجام می‌گیرد . از این رو با کمک انواع ترانسفورماتور‌ها بر قدرت و عملکرد تجهیزات بیفزایید .

کارایی ترانس روغنی هرمتیک تنها به صنایع شیمیایی اختصاص داده نشده بلکه در صنایع دیگری همچون ؛ خودرو سازی ، برق ، گاز ، تلفن و شهرسازی نیز استفاده می گردد ، تا در ساختمان‌ها جریاناتی ثابت بدون هیچ گونه نوساناتی در جریان باشد .

قیمت ترانس روغنی هرمتیک

با توجه به متنوع بودن ترانس روغنی هرمتیک، انواع این محصول در بازار با قیمت‌های متغیری به فروش می‌رسد . پارامتر‌های مختلفی همچون ؛ مدل ، سایز ، کیفیت ، جنس و… بر قیمت سیستم موثر است .

شاخصه‌های خارجی نیز قیمت ترانس‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و خرید انواع این محصول با قیمتی یکسان امکان پذیر نیست .

مهم‌ترین معیاری که سبب ایجاد مشکل در بازار‌های فروش می‌شود ، نرخ تورم است ‌. هر چه نرخ تورم از ثبات بیشتری برخوردار باشد ، انواع ترانسفورماتور نیز با قیمت مناسب‌تری توزیع می‌گردند .

مجموعه طاها ترانس در تلاش بوده تا با مدیریت تورم مانع از افزایش قیمت محصولات تولیدی خو مخصوصا ترانس روغنی هرمتیک شود ، از این رو بهترین مرکز جهت خرید این تجهیز محسوب می شود‌ .

ترانس روغنی هرمتیک

سخن آخر

در جهت خرید انواع ترانسفورماتور‌های صنعتی به مجموعه بزرگ طاهاترانس مراجعه فرمایید ، تا برترین ترانس‌های ایرانی را در کیفیت بالا به صورت اینترنتی خریداری نمایید .

ترانس اتو

ترانس افزاینده