شرایط و قوانین

ثبت سفارش:

محصولاتی که در قسمت فروشگاه سایت موجود می باشند بصورت محدود از قبل آماده شده و قابل ارسال سریع می باشند. جهت سفارش سایر محصولات مورد نظر که در فروشگاه موجود نمی باشند، مشخصات فنی مورد نظر را از طریق شبکه های پیام رسان ارسال نمایید، تمامی سفارشات بصورت مکتوب بررسی و پس از تایید توسط مشتری تولید می شوند.

ثبت اطلاعات مشتریان:

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت (تمامی اطلاعات مشتری نزد فروشگاه محفوظ خواهند بود)، ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد،‌ هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد.

روش های پرداخت سفارش:

پس از تایید سفارش مبلغ فاکتور را به شماره کارت                           به نام علیرضا رفیعی دانا نزد بانک ملت واریز نمایید و اطلاعات واریزی را ارسال نمایید.

مراحل بررسی و ارسال سفارشات:

پس از پرداخت سفارش و تایید مبلغ پرداختی از طرف بخش حسابداری،‌ وضعیت سفارش به ” در حال پردازش ” تغییر می کند. پس از این مرحله مسئولین بخش بسته بندی در حداقل زمان ممکن سفارشات را آماده و از طرق مختلفی که خریدار انتخاب نموده است ارسال خواهند نمود.

پیگیری سفارشات:

جهت پیگیری سفارش خود در صورتی که زمان بندی های قید شده سپری شده و بسته بدون تغییر وضعیت مانده است،‌ می توانید از طریق شماره های موجود با ما تماس بگیرید یا پیام ارسال بفرمایید.

روش های ارسال سفارش:

سفارشات ثبت شده طبق روشی که در زمان ثبت سفارش تعیین می شود، ارسال می شوند که مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشریح توضیح داده می شود:

تیپاکس یک شرکت حمل و نقل خصوصی است که تنها در برخی شهرهای ایران خدمات رسانی می کند (شهرها و شهرستانهای بزرگ)
زمان حمل بسته در این روش 1 تا 2 روز است (شهرهای راه نزدیک 1 روزه و شهرهای راه دور 2 روزه) و هزینه حمل بسته ها نیز با توجه به وزن بسته ها تعیین می شود . در این روش بسته ها به صورت پسکرایه ارسال می شوند و به این معنی که تنها هزینه خدمات در زمان سفارش دریافت می شود و هزینه حمل بسته در زمان تحویل بسته به مشتری از وی دریافت می شود . کمترین وزن در نظر گرفته شده در این روش ، 6 کیلوگرم است که بسته هایی که سبک تر باشند نیز همان 6 کیلوگرم در نظر گرفته می شوند و هزینه ارسال نیز بر اساس آن تعیین می شود ( بر روی رسید بسته کلمه حداقل قید می شود که بیانگر این است که وزن بسته کمتر از 6 کیلو می باشد و کمترین هزینه ارسال لحاظ شده است) این روش تنها برای وزن های بالا و یا موارد عجله ای توصیه می شود . همچنین شیوه حمل بسته با این روش بسیار مناسب تر از پست است .

در این دو روش نیز همانند تیپاکس بسته ها به صورت پسکرایه ارسال می شوند،‌ تنها تفاوت این دو روش این است که هزینه حمل برای شهرهای کوچک و دور ارزانتر خواهد بود و امکان ارسال بسته ها به تمام شهر های کشور مقدور می باشد.

هزینه ارسال با این روش بر عهده ی مشتری میباشد.

تحویل حضوری در دفتر کارگاه با هماهنگی قبلی جهت اطمینان از آماده بودن محصولات خریداری شده.

ارسال یا تحویل سفارشات با هماهنگی قبلی انجام میشود.