قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران

قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران

عناوین و سر فصل های این مطلب

همانطور که می دانید ترانس ها یا استابلایزر از بهترین تجهیزات برای تقویت ولتاژ برق می باشد که هم در منازل و هم در صنایع از آن استفاده می شود و از افت و افزایش ولتاژ برق جلوگیری می کند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران می پردازیم.

تقویت ولتاژ برق در ترانس چگونه انجام می گیرد ؟

قبل از اینکه به بررسی قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران بپردازیم باید با کارایی این دستگاه آشنا شوید . ترانس برق از دو سلف رو به روی هم تشکیل شده است که وقتی جریان برق از سلف اول عبور کند باعث به وجود آمدن میدان مغناطیسی می شود که این میدان مغناطیسی باعث جریان القایی در سلف دوم می شود که این جریان دارای یک ولتاژ است و مقدار ولتاژ خروجی به تکنولوژی هر دستگاه ترانس بستگی دارد .

انواع استابلایزرهای صنعتی

سیستم رله ای

در مورد قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران می توان گفت که قیمت این ترانس ها بسیار مناسب است و بررسی تکنولوژی هر کدام از این برندها بسیار مهم است که این ترانس ها بیشتر برای مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارد و توسط رله های پله ای این ولتاژ تقویت می شود و قیمت آن پایین و وزن آن سبک تر است و در بازار بسیار پر فروش است.

سیستم سروو موتوری

این ترانس ها با دقت و کیفیت بالاتری نسبت به ترانس های رله ای کار می کنند و  با یک ذغال چرخان افت ولتاژ برق را تقویت می کند . وزن این دستگاه ها بیشتر و قیمت آن گرانتر است و استهلاک آن بیشتر و صدای آن بیشتر است.

سیستم سوئیچینگ

این ترانس ها دارای سیستم تک فاز و سه فاز هستند و دارای توان های مختلفی می باشند و همچنین هوشمند هستند و به عنوان بهترین دستگاه در ایران شناخته می شود و کیفیت بالایی نسبت به دستگاه های دیگر دارد . این دستگاه استهلاک ندارد و بدون صدا است و ولتاژ برق ورودی را تامین می کند . ترانس های سه فاز سوئیچینگ برای مصارف صنعتی و پزشکی و دستگاه های خاص کاربرد دارد و از پر کاربردترین دستگاه ها در صنایع مختلف می باشد و قدرت آنها 15KVA  با توان VA80000 است و در فعالیت های صنعتی برای کاهش ولتاژ تجهیزات استفاده می شود . این استابلایزرها خودکار است و از آسیب های نوسان ولتاژ جلوگیری می کند.

مزیت استفاده از استابلایزر صنعتی

در مورد قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران می توان گفت که یکی از مزایای این ترانس ها قیمت مناسب آن می باشد . همچنین ولتاژ خروجی آنها خطی و پیوسته است و صفحه نمایش دیجیتال دارد . همچنین دارای سیستم هشدار صوتی است . استابلایزر سه فاز صنعتی دارای مصرف بیش از ۸/۲ توان است و دارای خنک کننده اتوماتیک است و سرو صدا ندارد . دارای سیستم مدار الکتریکی و مدار کنترل فیدبک است و دارای فیلتر برای جلوگیری از نویزها می باشد و این دستگاه دارای جریان قطع برق کوتاه مدت می باشد.

قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران

در خرید ترانس برق صنعتی به چه نکاتی باید توجه کرد

انواع ترانس از مشکلات ولتاژ برق در صنایع و منازل جلوگیری می کند و ما باید بر اساس نیاز کاربری آنها را انتخاب کنیم که به عواملی مانند بررسی ولتاژهای ورودی و خروجی ، میزان قدرت ، فرکانس ، کاربرد ترانس هم در هنگام خرید باید توجه کرد . بنابراین برای خرید ترانس برق صنعتی باید به ویژگی ها و جزئیات آنها و برند دستگاه باید توجه کرد.

خرید ترانس با قیمت مناسب

در مورد قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران باید گفت که برای خرید این ترانس ها باید به تکنولوژی ساخت ، ضمانت نامه و گارانتی ، خدمات پس از فروش ، تک فاز بودن یا سه فاز بودن بر روی قیمت ترانس ها تاثیرگذار است و بر اساس نیاز مصرفی خود باید این ترانس ها را انتخاب کرد و معمولا در بازار ایران ترانس رله ای و سوئیچینگ بسیار پر فروش است .

سخن پایانی

در مورد قیمت انواع ترانس تقویت برق صنعتی در ایران صحبت کردیم که این ترانس ها از بهترین نوع ترانس ها برای تقویت ولتاژ برق می باشد و کاربرد این ترانس های صنعتی از تجهیزات الکتریکی محافظت می کند. طاها ترانس تولید کننده انواع ترانس های خانگی و صنعتی با بهترین کیفیت می باشد.

مقاله پیشنهادی

ترانس افزاینده

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

زمانی که جهان پا به عرصه اسرارآمیز مخابرات نمود ، یکسری کالاها و محصولات جدید تولید و به بازار عرضه شده اند . از قرن

ادامه مطلب »
کانکتور MCX

کانکتور MCX

کانکتورها تجهیزات جالبی هستند ، برای برقراری اتصال میان کابل های کواکسیال به مدار های متعدد از این محصولات استفاده خواهد شد . یکی از

ادامه مطلب »