قیمت ترانس برق خانگی

قیمت ترانس برق خانگی

عناوین و سر فصل های این مطلب

قیمت ترانس برق خانگی مناسب و مقرون به صرفه است . این محصول در کنترل و تنظیم ولتاژ های شهری بسیار قدرتمند می باشد ، به طوری که با وجود این سیستم ، دستگاه های برقی از شوک های الکتریکی محفوظ می مانند .

صرف هزینه بابت خرید این دستگاه به نفع شخص است‌ . دستگاه های الکترونیکی و الکتریکی نمی توانند در برابر جریانات نامناسب عملکرد خود را حفظ کنند . به همین خاطر بایستی با استفاده از ابن نوع ابزارآلات بر ایمنی آن ها بیفزاییم .

در ادامه به صورت کلی درباره مزایای و قیمت خرید این تجهیز توضیح داده ایم ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید .

انواع ترانس برق خانگی و قیمت هر یک

در مقاله قیمت ترانس برق خانگی به معرفی انواع این تجهیز می پردازیم . امروزه زندگی بشر ماشینی شده است . تمامی ابزارآلات کوچک و بزرگ در اماکن مسکونی همگی برقی هستند . به همین خاطر افراد بایستی جهت ایمنی سازی عملکرد آن ها از کنترل کننده های ولتاژ بهره بگیرند .

ترانسفورماتور ها ، بهترین ابزارآلات صنعتی جهت کنترل و تنظیم جریانات شهری هستند ‌. این دستگاه در مدار اصلی جریان نصب می گیرند ‌و از انتقال جریانات نامناسب به سیستم جلوگیری می کنند .

عملکرد اصلی ترانس برق خانگی حفاظت از مدار الکتریکی ابزارآلات برق خانگی است . با استفاده از این محصول ، عمر تجهیزات خانگی چند برابر می گردد . بر همین اساس امروزه افراد بر سر اکثر وسایل برقی خانگی همچون یخچال ، تلویزیون ، ماکروفر ، ماشین لباس شویی و … از این سیستم کنترل کننده بهره می گیرند .

ولتاژ شهری حدود 220 ولت است ، که در طول زمان با نوسانات مختلفی رو به رو می شود . نوسانات الکتریکی برای ابزارآلات برفی همانند سم ، مخرب و کشنده می باشد .

نمی توان بر سر جریان تمامی ابزارآلات خانگی از یک نوع ترانس برق استفاده کرد . ولتاژ و عملکرد محصول بایستی با ساز و کار دستگاه ها همخوانی داشته باشد ، تا بتواند تحت هر شرایطی بر ایمنی و مقاومت آن ها بیفزاید .

تولید کنندگانی که در این عرصه مشغول به کار هستند ، انواع این محصول را مطابق با بروزترین تکنولوژی‌ های روز دنیا تولید می کنند .

ترانس برق خانگی از نظر کیفیت ، مدل ، جنس ، هسته و … در دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود . این محصول کاربردی از نظر مکانیسم به ترانس تبدیل ، ترانس فاراتل ، ترانس اتوماتیک سه فاز و … است .

در ذیل به صورت مختصر به توضیح انواع این محصول می پردازیم .

  1. ترانس تبدیل :

ترانس تبدیل از برترین انواع این‌ محصول در بازار به حساب می آید ، که توانایی تبدیل ولتاژ را در بردارد . این محصول اکثر بر سر جریان ابزارآلات برقی همچون تلویزیون قرار می گیرد .

قیمت ترانس برق خانگی در مدل تبدیل ، مناسب تر از سایر کنترل کننده های ولتاژ است . به همین خاطر در بازار ، فروش بیشتری را به خود اختصاص داده اند .

  1. ترانس فاراتل :

ترانس فاراتل از قدرتمند ترین انواع این محصول است . این نوع ترانسفورماتور ها قابلیت کنترل و تنظیم ولتاژ ها را در رده مشخصی از جریان در بردارند ‌. به همین خاطر با قرارگیری در ساختمان ، ایمنی ابزارآلات محیط را چند برابر ‌می کند .

قیمت این محصول نسبت به ترانس های تبدیل بالا تر است ، اما با این حال در بین مردم محبوب تر هستند . از آن جایی که این نوع از ابزارآلات الکترونیکی بدون بروز هیچ گونه اروری در مدار جریان قرار می گیرند ، غالبا جهت بهینه سازی ولتاژ یخچال ها استفاده می شوند .

  1. ترانس اتوماتیک سه فاز :

ترانس اتوماتیک سه فاز آسیب پذیر نیست بلکه بسیار مقاوم و قدرتمند می باشد . از انواع این سیستم نیز همانند دیگر کنترل کننده های خانگی ولتاژ جهت تنظیم جریان استفاده می شود .

این سیستم بروزترین نوع ترانس برق خانگی است . قیمت ترانس برق خانگی در مدل سه فاز بالاتر از ترانس فاراتل و تبدیل می باشد ، اما با وجود کیفیت بالای محصول می ارزد .

قیمت ترانس برق خانگی

قیمت ترانس برق خانگی به چه پارامتر هایی بستگی دارد ؟

می توان گفت که قیمت ترانس برق خانگی متغیر است . تولید کنندگانی که در این حوزه کاری فعال هستند ، انواع این محصول را در مدل های مختلفی تولید و روانه بازار می کنند .

قیمت فروش ترانسفورماتور خانگی به پارامتر های مختلفی بستگی دارد . کیفیت مهم ترین فاکتوری است که بر قیمت این سیستم الکترونیکی تاثیر می گذارد .

شاید بررسی کیفیت این محصول سخت و مشکل باشد ، اما تشخیص کیفیت آن شدنی و ممکن است . در زمان خرید به تمام زوایای و ابعاد محصول توجه کنید تا نسبت به خرید محصول مطمئن شوید .

ولتاژ از دیگر پارامتر هایی است که بر قیمت ترانس برق خانگی تاثیر دارد . ولتاژ ترانس نباید بیش از ظرفیت محصول باشد ، بلکه بایست از هر نظر بر قدرت و عملکرد سیستم را بهینه کند .

نرخ ارز و دلار ثبات بازار های فروش را تعیین می کند . متاسفانه در حال حاضر با گذر هر ثانیه بر نرخ دلار افزوده می شود . به همین سبب زمان هایی را جهت خرید محصول انتخاب کنید ، که بازار از نظر نرخ ارز و دلار در ثبات باشد .

برند ، مدل ، جنس و … از دیگر فاکتور هایی است ، که بر قیمت ترانس برق خانگی اثر می گذارد . جهت تضمین خرید خود ، فاکتور های فوق را در نظر داشته باشید ، تا بابت خرید محصولی با کیفیت هزینه پرداخت کنید .

خرید ترانس برق خانگی

در دنیای امروز ، خرید ترانس برق خانگی راحت تر از گذشته است . فروشگاه ها و مراکز خرید متعددی در سراسر ایران جهت خرید و فروش انواع ترانسفورماتور ها فعالیت می کنند .

بر همین سبب مشتریان عزیز می توانند از انواع این محصول در نزدیک شعبه فروش نزدیک خانه خود خریداری نمایند . خرید این محصول کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود .

خرید های اینترنتی امروزه در بین مردم به خصوص نسل جوان رایج تر است . در خرید های اینترنتی ، مشتریان عزیز می توانند انواع این محصول را به صورت مستقیم از نمایندگی های فروش خریداری نمایند .

قیمت ترانس برق خانگی در نمایندگی های فروش مناسب تر از سایر شعب های فروش ترانسفورماتور است . در نمایندگی های فروش ، تنوع بین محصولات بالا می باشد . بر همین سبب با رجوع به مجموعه های فروش هر شرکت می توانید انواع این محصول را با قیمت های مناسبی خریداری نمایید .

در حوزه خرید و فروش اینترنتی این محصول ، آنلاین شاپ های متعددی فعالیت می کند . بنابراین با رجوع به وب سایت فروش این شرکت ها می توانید انواع ترانس خانگی را با قیمتی مقرون به صرفه سفارش دهید .

قیمت ترانس برق خانگی در دنیای مجازی نیز نسبت به بازار تغییر می کند . دسترسی به آنلاین شاپ ها پوئن مثبت مشتریان در خرید محصول به حساب می آید .

بنابراین این فرصت طلایی را غنیمت بشمارید تا بدون صرف هزینه حمل و نقل ، انواع این محصول را در شرایطی آسان خریداری کنید .

قیمت ترانس برق خانگی

سخن پایانی

طاها ترانس از برترین آنلاین شاپ ها در زمینه خرید و فروش این محصول است . این شرکت خود تولید کننده محصول نیز به حساب می آید . خرید از این شرکت به منزله سفارش از تولید کننده می باشد . بنابراین تعلل را کنار بگذارید و از طریق مجموعه ما ، برترین ترانس های خانگی را با قیمتی مناسب دهید .

مقالات پیشنهادی

ترانس ایزوله

ترانس تک فاز