ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت را از ترانس طاها بخواهید

ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانس طاها تولید کننده ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت در ایران می باشد.برای سفارش انواع ترانسفورماتورها می توانید با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.لازم به ذکر است که کلیه مراحل طراحی و تولید توسط متخصصان ترانس طاها انجام می شود.

تولید ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت

ترانسفورماتورهای فلای بک (Flyback) یکی از مؤثرترین ترانسفورماتورهای حالت سوئیچ است. این ترانس ها برای استفاده در منبع تغذیه، پیشرفته ترین سیستمهای مخابراتی، سیستمهای هوایی مدرن و تجهیزات بیولوژیکی قابل استفاده است. این دسته از ترانسفورماتورها انرژی را از ولتاژ ورودی می گیرند و آن را در یک میدان مغناطیسی ذخیره می کنند. سپس انرژی را به خروجی آزاد می کنند. کم هزینه بودن، سادگی در طراحی و کارایی بالا باعث شده است که این ترانسفورماتورها برای کاربردهای با فرکانس های سوئیچینگ بالا بسیار محبوب و پر کاربرد باشند.

طراحی و تولید انواع ترانس ها در ترانس طاها

ترانس طاها با تخصص در زمینه طراحی و تولید ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت سفارشی از برجسته ترین تولید کنندگان ترانسفورماتور در بازار است. ترانس طاها طیف گسترده ای از اندازه ها و هندسه های ترانسفورماتور فلای بک را در سطح خروجی های مختلفی تولید می کند. این ترانسفورماتورهای سفارشی همچنین با رعایت مقررات و طبق استانداردهای ایمنی بین المللی طراحی و تولید میشوند.

ترانسفورماتورهای فلای بک با استفاده از هسته های فریت درجه یک، سیم پیچ های با کیفیت و با استفاده از سیستم های عایق با کیفیت بالا مانند ترکیبات اپوکسی و ترکیبات مبتنی بر سیلیکون ساخته شده اند. این کیفیت عالی که با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود ساخته شده است. آنها را برای استفاده در مبدل های DC / DC برای کنترل های صنعتی و انواع تجهیزات آزمایشگاهی مناسب می کند. همچنین در حالت مداوم یا ناپیوسته عالی کار می کنند.ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت می توانند طول عمری بیشتری داشته باشند که مجموعه ترانس طاها همواره در جهت رضایت مشتریان از مواد اولیه مناسب در ساخت ترانس های خود استفاده می کند.

با چندین سال تجربه در طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای سفارشی و سایر اجزای مغناطیسی، ما انتظارات مشتریان و راههای تحقق نیازهای آنها را درک می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما، با شماره های 02147620047 یا 09108069002 تماس بگیرید یا از طریق شبکه های پیام رسان با ما در ارتباط باشید.

مقالات پیشنهادی

ترانس سفارشی

ترانس اتو

سکوی MOF

سکوی MOF چیست؟

سکوی MOF یکی از تجهیزات مهم و حیاتی در صنعت برق است، که به عنوان بستری برای نصب ترانس اندازه گیری مرکب (MOF) استفاده می

ادامه مطلب »