ترانسفورماتورهای افزاینده گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها

تولید ترانسفورماتورهای افزاینده

عناوین و سر فصل های این مطلب

ما در گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها با تجربه چندین ساله، تولید ترانسفورماتورهای افزاینده استاندارد و سفارشی را ارائه می دهیم. هر ترانسفورماتور افزاینده یا کاهنده بر اساس مشخصات مورد نیاز مشتری و استانداردهای بین المللی تولید می شود.

بسیاری از سیستمهای الکتریکی صنعتی و تجاری که برای کار با ولتاژ بالا احتیاج دارند، از ترانسفورماتورهای افزاینده استفاده میکنند.

طراحی و تولید ترانسفورماتورهای افزاینده

ترانسفورماتورهای افزاینده در سیم پیچ ثانویه، تعداد دور سیم بیشتری نسبت به سیم پیچ اولیه دارند. بنابراین، سیم پیچ ثانویه نسبت به سیم پیچ اولیه ولتاژ بیشتری تولید می کند. این نوع ترانسفورماتورها ولتاژ خروجی بالاتری نسبت به ولتاژ ورودی تولید می کنند.

ما سالهاست که اقدام به طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای افزاینده و کاهنده کرده ایم. با استفاده از توانایی های مهندسی و تکنیک های تولید نوآورانه، ترانسفورماتورهای پیشرفته و سفارشی تولید می کنیم.
این مجموعه با دقت الزامات مشتریان خود را در طراحی و ساخت محصولات سفارشی گنجانیده ایم. با درخواست و ثبت سفارش، شما فرصتی برای همکاری نزدیک با مهندسین ما خواهید داشت که طراحی سفارش را ایجاد کرده و تولید سفارش شما را آغاز می کنند. با بیش از یک دهه خدمت در ساخت ترانسفورماتورهای سفارشی، به دلیل طراحی های با کیفیت ما به رسمیت شناخته ایم و مورد استقبال بسیار واقع شده ایم.

مقالات پیشنهادی

ترانس کاهنده

ترانس کنترل