عملکرد و طراحی ترانسفورماتورهای فلای بک (Flyback)

ترانسفورماتورهای فلای بک با کیفیت

عناوین و سر فصل های این مطلب

سادگی در طراحی، هزینه کم و راندمان بالا، ترانسفورماتورهای Flyback را به یک راه حل ایده آل برای منابع تغذیه تا 250W تبدیل می کند.طراحی ترانسفورماتورهای فلای بک در شرکت تولیدی ترانس طاها قابل انجام می باشد. این ترانسفورماتورها به طور گسترده برای تلویزیون های پیشرفته، سیستم ها ارتباطی،  تجهیزات بیولوژیکی و سیستم های هوافضا استفاده می شوند.

گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها یک شرکت پیشرو در طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای Flyback با کیفیت عالی برای کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری خود میباشد. این ترانسفورماتورها یکی از محصولات پرچمدار تولید شده توسط ترانس طاها است.

این ترانسفورماتور با توانایی ذخیره انرژی موقتی که از ولتاژ ورودی و جریان دریافت می کند با سایر ترانسفورماتورها تفاوت دارد. انرژی ذخیره شده بعداً در خروجی آزاد می شود.

ساخت ترانسفورماتورهای فلای بک

ما در طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای Flyback از هسته های فریت استفاده می کنیم. هسته های فریت در هندسه های مختلف موجود است و بسته به نیازهای خاص طراحی می توان آنها را سفارشی کرد.طراحی ترانسفورماتورهای فلای بک یکی از تخصص های شرکت تولیدی ترانس طاها می باشد. برای دستیابی به ساخت عملیاتی کارآمد و مداوم، سیم پیچ این ترانسفورماتور با یکی از لاکهای با کیفیت بالا و وارنیش یا یکی از ترکیبات اپوکسی مبتنی بر سیلیکون محصور می شود. ما استفاده از این ترانسفورماتور را در بسیاری از تجهیزات ارتباطی و مخابراتی، کاربردهای برقی، منبع تغذیه سوئیچینگ و مبدل / اینورتر به دلایل زیر توصیه می کنیم:

استفاده بهینه در مبدل های DC / DC برای کنترل کننده های صنعتی

در هر دو حالت متناوب و نامتناوب کارآمد است

در کاربردهای مورد نظر شما با فرکانسهای سوئیچینگ بالا تا 250KHz به خوبی کار می کند.طراحی ترانسفورماتورهای فلای بک را در این مقاله مورد بحث قرار دادیم.مشریان گرامی می توانند برای طراحی و تولید انواع ترانس ها با مجموعه ترانس طاها تماس حاصل فرمایند.

مقالات پیشنهادی

ترانس 3 فاز

ترانس قدرت

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

زمانی که جهان پا به عرصه اسرارآمیز مخابرات نمود ، یکسری کالاها و محصولات جدید تولید و به بازار عرضه شده اند . از قرن

ادامه مطلب »
کانکتور MCX

کانکتور MCX

کانکتورها تجهیزات جالبی هستند ، برای برقراری اتصال میان کابل های کواکسیال به مدار های متعدد از این محصولات استفاده خواهد شد . یکی از

ادامه مطلب »