سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک (Flyback) با کیفیت عالی از ترانس طاها

سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک

عناوین و سر فصل های این مطلب

مشتریان گرامی می توانند سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک را با مجموعه تولیدی ترانس طاها در میان بگذارند.

سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک

استفاده از ترانسفورماتور فلای بک در کاربردهای بسیاری از جمله تجهیزات ارتباطی، منبع تغذیه سوئیچینگ، مبدل و اینورتر تا حد زیادی شناخته میشوند و مورد استقبال قرار می گیرند. کم هزینه بودن، سادگی در طراحی و سهولت در ارائه چندین خروجی باعث شده است تا امروزه آنها در بسیاری از کاربردها محبوب باشند. این ترانسفورماتورها برای کاربردهای سوئیچینگ فرکانس بالا، برای استفاده در مبدل های DC / DC و برای کنترل های صنعتی مناسب ترین است. ترانسفورماتور بسته به میزان بار و ولتاژ ورودی می تواند در حالت مداوم یا ناپیوسته کار کند. ترانسفورماتور توانایی ذخیره انرژی موقت از ولتاژ ورودی و جریان را دارد.

طراحی انواع ترانس های سفارشی

ما در ساخت ترانسفورماتورهای فلای بک از اشکال و اندازه های مختلف و همچنین از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کنیم. اغلب از هسته های فریت استفاده میشود و بسیار محبوب هستند. زیرا در مجموعه های وسیعی از هندسه ها در دسترس هستند و می توانند مطابق با نیاز پروژه مشتریان تهیه و استفاده بشوند. ترانسفورماتورها با مشخصات مختلف طراحی می توانند از هسته های فریت از هندسه های بسیار کوچک مانند هسته های E16 و P11 Pot تا هسته های بسیار بزرگ U64 و U9316 استفاده کنند. برای افزایش کارایی، سیم پیچ ترانسفورماتورهای فلای بک  با سیستم های عایق با کیفیت بالا مانند ترکیبات اپوکسی و ترکیبات مبتنی بر سیلیکون محصور می شوند.

شرکت تولیدی ترانس طاها از زمان شروع فعالیت تا کنون با رعایت دقیق مشخصات سفارشات و کیفیت استاندارد، طراحی، ساخت و تحویل ترانسفورماتورهای فلای بک را انجام می دهیم. ما رهبر اثبات شده در صنعت مغناطیسی هستیم و بهترین ترانسفورماتورهای فلای بک را تولید میکنیم.ترانس های تولیدی در فرکانس های مختلف بدون محدودیت فعالیت می کنند.

مقالات پیشنهادی

ترانس اتو

ترانس افزاینده

یک پاسخ

  1. سلام وعرض خسته نباشید. ببخشید بنده ترانس فلای بک به شماره hr5722 رو میخواستم حدود50 تایی میخواستم امکانش هست موجود کنید.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.