سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک (Flyback) با کیفیت عالی از ترانس طاها

سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک

عناوین و سر فصل های این مطلب

مشتریان گرامی می توانند سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک را با مجموعه تولیدی ترانس طاها در میان بگذارند.

سفارش و خرید ترانسفورماتور فلای بک

استفاده از ترانسفورماتور فلای بک در کاربردهای بسیاری از جمله تجهیزات ارتباطی، منبع تغذیه سوئیچینگ، مبدل و اینورتر تا حد زیادی شناخته میشوند و مورد استقبال قرار می گیرند. کم هزینه بودن، سادگی در طراحی و سهولت در ارائه چندین خروجی باعث شده است تا امروزه آنها در بسیاری از کاربردها محبوب باشند. این ترانسفورماتورها برای کاربردهای سوئیچینگ فرکانس بالا، برای استفاده در مبدل های DC / DC و برای کنترل های صنعتی مناسب ترین است. ترانسفورماتور بسته به میزان بار و ولتاژ ورودی می تواند در حالت مداوم یا ناپیوسته کار کند. ترانسفورماتور توانایی ذخیره انرژی موقت از ولتاژ ورودی و جریان را دارد.

طراحی انواع ترانس های سفارشی

ما در ساخت ترانسفورماتورهای فلای بک از اشکال و اندازه های مختلف و همچنین از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کنیم. اغلب از هسته های فریت استفاده میشود و بسیار محبوب هستند. زیرا در مجموعه های وسیعی از هندسه ها در دسترس هستند و می توانند مطابق با نیاز پروژه مشتریان تهیه و استفاده بشوند. ترانسفورماتورها با مشخصات مختلف طراحی می توانند از هسته های فریت از هندسه های بسیار کوچک مانند هسته های E16 و P11 Pot تا هسته های بسیار بزرگ U64 و U9316 استفاده کنند. برای افزایش کارایی، سیم پیچ ترانسفورماتورهای فلای بک  با سیستم های عایق با کیفیت بالا مانند ترکیبات اپوکسی و ترکیبات مبتنی بر سیلیکون محصور می شوند.

مقاله پیشنهادی:  چرا ترانس طاها را به عنوان سازنده ترانسفورماتور قدرت انتخاب می کنید؟

شرکت تولیدی ترانس طاها از زمان شروع فعالیت تا کنون با رعایت دقیق مشخصات سفارشات و کیفیت استاندارد، طراحی، ساخت و تحویل ترانسفورماتورهای فلای بک را انجام می دهیم. ما رهبر اثبات شده در صنعت مغناطیسی هستیم و بهترین ترانسفورماتورهای فلای بک را تولید میکنیم.ترانس های تولیدی در فرکانس های مختلف بدون محدودیت فعالیت می کنند.

مقالات پیشنهادی

ترانس اتو

ترانس افزاینده

2 پاسخ

  1. سلام وعرض خسته نباشید. ببخشید بنده ترانس فلای بک به شماره hr5722 رو میخواستم حدود50 تایی میخواستم امکانش هست موجود کنید.

    1. خواهش می کنم. اگر برای تهیه و سفارش انواع ترانس سوال و یا مشاوره خواستید می تونید با شماره 09108069002 تماس حاصل نمایید.