محصولات هسته UI

 

ترانسفورماتور افزاینده

 

ترانسفورماتور کاهنده

 

ترانسفورماتور 400 هرتز

ترانسفورماتورهای 400 هرتز ارائه شده پشتیبانی از القای الکترومغناطیسی مورد نظر را در حین کار با جریان متناوب فراهم می کند. پشتیبانی از تغییر ولتاژ به سطوح پایین تر یا بالاتر و همچنین تغییر آسان سطح ولتاژ را ارائه می دهد. این ترانسفورماتورها دارای سیستم عایق بندی شده تأیید شده برای 130 درجه، 155 درجه و 180 درجه سانتیگراد و همچنین انتخاب سفارشی سازی در صورت تقاضای مشتریان هستند.

 

ترانسفورماتور ایزوله

ترانس طاها ترانسفورماتورهای ایزوله را بر اساس خواسته و نیاز شما در توان های مختلف بدون محدودیت طراحی و تولید می کند، که هدف اصلی آن ایزوله کردن منبع AC از دستگاه یا تجهیزات شماست. ترانسفورماتورهای ایزوله شده می توانند برای افزایش یا پایین آمدن ولتاژ یا حتی برای ایزولاسیون مستقیم و بدون تغییر ولتاژ استفاده شوند.

 

سلف

ترانسفورماتورهای چوک از مقاومت القایی بالایی برای مسدود کردن یا فیلتر کردن یک فرکانس خاص در یک مدار الکترونیکی برخوردار است، ترانس طاها می تواند سلف، چوک، سیم پیچ ها و … را مطابق با نیازهای شما طراحی و تولید کند.

 

اتوترانس

ترانسفورماتورهای اتوماتیک غیر عایق هستند و از آنها برای کاهش یا افزایش ولتاژ ورودی AC استفاده می شود. ترانسفورماتور خودکار، یک سیم پیچ واحد دارد، که در نقاط مختلف در امتداد سیم پیچ ضربه زده می شود و به شما ولتاژهای مختلف می دهد.