نگاهی به برخی ترانسفورماتورهای تولید شده در ترانس طاها

ترانسفورماتورهای تولید شده

عناوین و سر فصل های این مطلب

در ترانس طاها، ما به طور مداوم در تلاش هستیم محصولات و خدماتی را ارائه دهیم که نیازهای الکتریکی و برقی را برآورده سازد. ما با تلاش بسیار محصولاتی را به موجودی خود اضافه کرده ایم و درباره محصولاتی که در خط تولید ما هستند، سوالات زیادی دریافت کردیم. از این رو، تصمیم گرفتیم که این پست را ایجاد کنیم تا چند جزئیات در مورد آنها ارائه شود.ترانسفورماتورهای تولید شده در شرکت تولیدی ترانس طاها با بهره گیری از متخصصان در این حوزه صورت می پذیرد.

برخی از ترانسفورماتورهای ارائه شده توسط ترانس طاها

نکات زیر توضیحات مختصر در مورد چهار محصول ترانسفورماتور ما ارائه می دهد:

ترانسفورماتور پالس:

  • این ترانسفورماتورها به منظور کاهش مواردی مانند افت ولتاژ، اعوجاج پالس و زمان صعود نرمال طراحی شده اند. وظیفه اصلی آنها تهیه و حفظ جداسازی گالوانیک و دی الکتریک است. آنها به دلیل ساختار خود قادر به انجام این کار هستند، اغلب شامل هسته هایی هستند که به کاهش تلفات فریت کمک می کنند. ترانسفورماتور پالس عمدتاً در کارخانه های صنعتی و کاربردهایی که نیاز به پالس‌های الکتریکی بالا برای مدارهای بار دارند، استفاده می‌شود.

ترانسفورماتورهای تولید شده

ترانسفورماتور فریت:

  • ما دانش و توانایی تولید و ساخت ترانسفورماتورهای فریتی را برای کاربردهایی با فرکانسهای بالاتر داریم. هسته‌ها در اندازه‌های فشرده طراحی شده‌اند تا از تلفات جریان الکتریکی و گردابی جلوگیری شود. طراح می تواند ترانسفورماتور را در اندازه ها و شکل های مختلف طراحی کند تا با نیازهای خاص برنامه ها متناسب باشد. به طور کلی ترانسفورماتورهای فریت در صنعت منبع تغذیه و در کاربردهایی که از کامپیوترهای صنعتی استفاده می کنند استفاده می شود.
مقاله پیشنهادی:  تست ترانسفورماتورهای سوئیچینگ

ترانسفورماتورهای تولید شده

ترانسفورماتور سفارشی خاص:

  • اینها ترانسفورماتور قدرت اصلاح شده یا سفارشی هستند، که می توان از آنها در ژنراتورهای بزرگ، موتورهای صنعتی، سیستمهای راداری و موارد دیگر استفاده کرد. ما می توانیم ترانسفورماتورها را به صورت خشک یا لاک تولید کنیم. ترانسفورماتورهای سفارشی همچنین می توانند به عنوان ترانسفورماتورهای دارای چندین سیم پیچ طراحی شوند.

ترانسفورماتورهای تولید شده

ترانسفورماتور تک فاز:

  • این نوع ترانسفورماتور برای کاربردهای سبک طراحی شده است. آنها عمدتاً به عنوان ترانسفورماتورهای کاهنده یا افزاینده جهت جلوگیری از اتلاف توان طراحی شده اند. ما ترانسفورماتورهای تک فاز را با قالپاق، نبشی یا مربع درجه یک ارائه می دهیم. آنها معمولاً در کاربردهای تولید و توزیع برق استفاده می شوند.

ترانسفورماتورهای تولید شده

 

در ترانس طاها، خط تولید متنوع ما گزینه های بسیاری را برای انتخاب مشتریان ارائه می دهد. بسته به الزامات کاربردی، مشتریان می توانند مشخصات ترانسفورماتور را تغییر دهند یا برای تولید محصولات سفارشی کامل با ما همکاری کنند.ترانسفورماتورهای تولید شده در مجموعه ترانس طاها را مورد ارزیابی قرار دادیم.امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مقالات پیشنهادی

ترانس اتو