ترانسفورماتورهای های ولتاژ (high voltage) گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها

ترانسفورماتور های ولتاژ

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانسفورماتورهای های ولتاژ یا ولتاژ بالا بخشی مهم و جدایی ناپذیر از سیستم های ولتاژ بالا هستند. آنها نقش مهمی در انتقال و توزیع مؤثر انرژی الکتریکی برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و تجاری دارند. ما در ترانس طاها در زمینه طراحی، توسعه و ساخت ترانسفورماتور HV با کیفیت بالا و قابل اعتماد برای مشتریان تجربه بالایی داریم.

از ابتدای کار تا کنون، با ارائه فن آوری های جدید سیم پیچی و تکنیک های مهندسی ثابت شده، ترانسفورماتورهای های ولتاژ را تولید کرده و تحویل مشتریان داده ایم. ما در گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها تجهیزات، قابلیت ها و تکنیک های لازم برای ساخت و تولید ترانسفورماتورهای سفارشی را برای نیازهای خاص پروژه شما در اختیار داریم. ترانسفورماتورهای HV سفارشی را با ولتاژ خروجی و توان خروجی متفاوت بدون محدودیت ارائه می دهیم.

برخی از توانایی ها و مزیت های گروه تولیدی صنعتی ترانس طاها در تولید ترانس های HV

تولید ترانسفورماتورهای های ولتاژ در شرکت تولیدی ترانس طاها با سال ها تجربه قابل انجام می باشد.

طراحی و ساخت ترانسفورماتورهای HV با ولتاژهای ورودی و خروجی متنوع

تولید ترانسفورماتورها با طیف گسترده ای از قالب ها و هندسه ها

استفاده از تکنیک های مدرن سیم پیچی و مواد اولیه با کیفیت در روند ساخت.

در تولید ترانسفورماتورهای ولتاژ بالا از تکنیکها و روشهای ویژه ای استفاده می کنیم. که این باعث افزایش قابلیت اطمینان می شود و احتمال خرابی و خرابی های غیر منتظره را کاهش می دهد.ترانسفورماتورهای های ولتاژ در ترانس طاها با کیفیت بالا قابل تولید می باشند. با استفاده ار تکنیک های سیم پیچی صحیح و مواد اولیه با کیفیت، و همچنین عایق بندی استاندارد، ایمنی را به مشتریان تضمین میکنیم. در بعضی از سیم پیچ ها حتی از تکنیک های ویژه جهانی استفاده می کنیم، که تکنیک های سیم پیچ بسیار تخصصی در سیم پیچ سیم پیچ های ثانویه ولتاژ بالا میباشند.

هر ترانسفورماتور که کارگاه ما را ترک می کند 100٪ تست شده است. تیم با کیفیت ما اطمینان حاصل می کنند که ترانسفورماتور با تمام مشخصات و استانداردهای کیفیت مورد نیاز مطابقت دارد تا بتواند در برنامه های مختلف صنعتی و تجاری به خوبی کار کند. ترانسفورماتورهای های ولتاژ را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم.امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع بوده باشد.

مقالات پیشنهادی

ترانس ایزوله

ترانس تک فاز

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

زمانی که جهان پا به عرصه اسرارآمیز مخابرات نمود ، یکسری کالاها و محصولات جدید تولید و به بازار عرضه شده اند . از قرن

ادامه مطلب »
کانکتور MCX

کانکتور MCX

کانکتورها تجهیزات جالبی هستند ، برای برقراری اتصال میان کابل های کواکسیال به مدار های متعدد از این محصولات استفاده خواهد شد . یکی از

ادامه مطلب »