تولید انواع ترانسفورماتور کاهنده در توان های متفاوت بدون محدودیت

تولید انواع ترانسفورماتور کاهنده

عناوین و سر فصل های این مطلب

یک مدار الکتریکی متشکل از اجزای زیادی است. با این حال، ترانسفورماتور یکی از مهمترین اجزای یک مدار الکتریکی است. ترانسفورماتور مسئول تبدیل انرژی الکتریکی بین دو مدار است. برای انجام این کار، ترانسفورماتور از دو سیم پیچ با القای متقابل استفاده میکند. بر اساس مدار و نیازهای کاربردی، ترانسفورماتورها می توانند از دو نوع ترانسفورماتور کاهنده و ترانسفورماتور افزاینده باشند.تولید انواع ترانسفورماتور کاهنده ترانس طاها با بالاترین کیفیت انجام می پذیرد. هر دو نوع دارای ساخت و ساز یکسان هستند، به جز تعداد سیم پیچ ها در قسمت اصلی و فرعی که متفاوت است. ترانسفورماتورهای افزاینده، ولتاژ پایین را در طرف اولیه به ولتاژ بالا در طرف ثانویه تبدیل می کنند. از طرف دیگر، یک ترانسفورماتور کاهنده به تبدیل ولتاژ بالا در طرف اولیه به ولتاژ کم در طرف ثانویه کمک می کند. برای درک طراحی اولیه و کارکرد ترانسفورماتور کاهنده، پست زیر را بخوانید.

طراحی اولیه ترانسفورماتور کاهنده

طراحی و کارکرد یک ترانسفورماتور به تعداد سیم پیچ های اولیه و ثانویه بستگی دارد. فرمول زیر برای طراحی ترانسفورماتور استفاده می شود:

Ns/Np = Vs/Vp

Ns تعداد دورهای ثانویه

Np تعداد دورهای اولیه

Vs ولتاژ ثانویه

Vp ولتاژ اولیه

بنابراین، هنگام طراحی ترانسفورماتور کاهنده، Np> Ns. این باعث می شود Vp> Vs

یک ترانسفورماتور کاهنده اساساً برای کار با چندین دستگاه برقی خانگی و تجاری استفاده میشود، که به ولتاژ پایین تری نسبت به ولتاژ خطوط اصلی برق نیاز دارند. بنابراین، این ترانسفورماتورها را از یک تولید کننده معتبر تهیه کنید که اطمینان حاصل شود ترانس تولیدی توان واقعی باشد. ترانس طاها نامی است که می توانید هنگام خرید ترانسفورماتور کاهنده به آن اعتماد کنید. این شرکت تجربه زیادی در ساخت انواع مختلف ترانسفورماتور دارد و همچنین خدماتی از تولید ترانسفورماتور سفارشی، سیم پیچ سفارشی و نمونه سازی اولیه را ارائه می دهد.

تولید انواع ترانسفورماتور کاهنده در شرکت ترانس طاها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کادری مجرب امکان پذیر می باشد.

مقالات پیشنهادی

ترانس اتو

ترانس افزاینده

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

زمانی که جهان پا به عرصه اسرارآمیز مخابرات نمود ، یکسری کالاها و محصولات جدید تولید و به بازار عرضه شده اند . از قرن

ادامه مطلب »
کانکتور MCX

کانکتور MCX

کانکتورها تجهیزات جالبی هستند ، برای برقراری اتصال میان کابل های کواکسیال به مدار های متعدد از این محصولات استفاده خواهد شد . یکی از

ادامه مطلب »