ترانسفورماتور هسته O

ترانسفورماتور هسته O

عناوین و سر فصل های این مطلب

ظاهر ترانسفورماتور هسته O به صورت حلقه و رینگ به نظر می رسد ، و سطح مقطع ترانسفورماتور هسته O گرد است ، این متفاوت از ترانسفورماتور تروئید است. این ترانس هیچ گوشه تیز ندارد ، این یعنی نشت کمتر شار در مقایسه با ترانسفورماتور تروئید.

Mlt ( طول متوسط در هر دور  Mean Length per Turn ) ترانسفورماتور هسته O کوتاه است و باعث صرفه جویی در مس می شود.

این ترانسفورماتور دارای مزایای ترانسفورماتور تروئید و ترانسفورماتور هسته R است.

این نوع ترانس می تواند پیشرفت چشمگیری برای سیستم صوتی شما ایجاد کند.

بازدهی بالا

هسته O هیچ برش و نقطه شکست ندارد. در این نوع از ترانسفورماتور یک سطح مقطع گرد را دارا می باشد که باعث کاهش طول سیم مس در هر سیم پیچ می شود. بنابراین ترانسفورماتور هسته O از راندمان بالایی برخوردار است.

نشت کمتر شار

این ترانسفورماتور نوعی ترانسفورماتور تقریباً کامل است. سطح مقطع آن هیچ گوشه تیز ندارد ، که باعث محافظت از سیم مس میشود. و یک هسته حلقه مانند که می تواند مسیر شار را کوتاه کند و باعث شود تا سیم مسی محکم به دور هسته پیچیده شود.

ترانسفورماتور هسته O

ورق استیل سیلیکونی ، ضخامت 0.23 میلی متر ، 0.27 میلی متر ، 0.30 میلی متر استفاده می شود.

هسته O با مسیر مغناطیسی بسته دارای شار نشتی کمتری است ، که اطمینان حاصل میکند از پیشرفته ترین عملکرد مغناطیسی برخوردار است.

ترانس طاها بزودی با تامین مواد اولیه مناسب، طراحی و تولید ترانسفورماتورهای هسته O را آغاز خواهد کرد.

 

 

ترانس هرمتیک

ترانس هرمتیک

ترانس هرمتیک مبحث امروز ما در این مقاله است که قصد داریم با در اختیار گذاشتن اطلاعات مفیدی که در دست داریم دانش شما خوبان

ادامه مطلب »
هسته ترانسفورماتور

هسته ترانسفورماتور

هسته ترانسفورماتور از ورق‌های نازک که لمینیت نامیده می‌شود ساخته شده است. انواع هسته های ترانسفورماتور وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های مخصوصی دارند. با

ادامه مطلب »