ترانسفورماتور تروئید

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانسفورماتور تروئید، حلقوی یا گرد نوعی ترانسفورماتور الکترونیکی است. این ترانس در تجهیزات الکترونیکی که نیاز به کارایی بالایی دارند، بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. کاربرد اصلی ترانسفورماتور تروئید به عنوان ترانسفورماتور قدرت و ترانسفورماتور ایزوله است. ما سری کامل ترانسفورماتور تروئید را داریم و مقیاس ساخت ما بزرگ است.

ترانسفورماتور تروئید ما می تواند نه تنها مشتریان داخلی بلکه در خارج از کشور را راضی کند. در ترانسفورماتور تروئید به طور گسترده ای در تجهیزات صوتی، منابع تغذیه، تجهیزات کنترل خودکار و غیره استفاده می شود.

ترانسفورماتور حلقوی نوعی ترانسفورماتور مقرون به صرفه است که با قیمت نسبتاً کم عملکرد خوبی دارد.

در ترانسفورماتور حلقوی از عملکرد خروجی خوب و قابل اطمینان برخوردار است، بنابراین ترانسفورماتور تروئید نوعی ترانسفورماتور رقابتی است.

ترانسفورماتور تروئید

نویز پایین

هسته ترانسفورماتور تروئید هیچ شکاف و فاصله هوایی ندارد، بنابراین صدای لرزیدن ناشی از آن کمتر خواهد بود. و سیم های مسی هسته را محکم در آغوش می گیرند که به طور موثری باعث کاهش سر و صدا می شود.

کاهش گرم شدن و دما

ترانسفورماتور گرد راندمان بالایی دارد. اتلاف و از بین رفتن هسته ترانسفورماتور گرد کم است. سیم پیچ ها، که در دمای پایین هسته کار می کنند، میتواندد بطور موثری تشعشع گرما و حرارت را فراهم کنند.

هسته تروئید

ترانسفورماتور تروئید

ورق استیل سیلیکونی با ضخامت 0.23 میلی متر، 0.27 میلی متر و 0.30 میلی متر استفاده می شود.

هسته توروئیدال با مسیر مغناطیسی بسته دارای شار نشتی کمتری است، که از پیشرفته ترین عملکرد مغناطیسی برخوردار است.

با کمک سیم پیچ حلقه ای، ترانسفورماتورهای toroidal می توانند به سرعت تولید و ساخته شوند.

مقاله پیشنهادی:  چگونه می توان ترانسفورماتور کاهنده یا ترانسفورماتور افزاینده را بررسی کرد ؟

ما انواع مختلفی از متریال داریم که می تواند نیازهای مختلف مشتریان را تضمین کند.

سیم مسی در ترانسفورماتور تروئید

ترانسفورماتور تروئید

سیم مس OFC (مس بدون اکسیژن) که در ترانسفورماتورهای toroidal ما استفاده می شود. OFC هیچ پیوند هیدروژن ندارد و از رسانایی بالایی برخوردار است. معمولاً در تجهیزات صوتی، قطعات الکترونیکی وکیوم، سیم و غیره استفاده می شود.

مراحل ساخت

ترانسفورماتور تروئید

از چیدن هسته، محاسبه سیم مسی مناسب تا آزمایش جهت تحویل، هر ترانسفورماتور واحد باید تحت روند پردازش بسیار سخت قرار گیرد. فقط تکنیک های پردازش دقیق می توانند یک ترانسفورماتور تروئید با کیفیت بالا را تضمین کنند. و فقط ترانسفورماتورهای تولید شده توسط  تولید کنندگان حقیقی می توانند تکنیک های سخت پردازشی را تضمین کنند.

خدمات سفارشی

ما برای برآورده کردن درخواست ها و نیازهای ویژه، ترانسفورماتورهای ساخته شده از نوع توروئیدی را تهیه می کنیم. لطفا از طریق اطلاعات تماس در وب سایت ما با ما در تماس باشید. ما می توانیم ترانسفورماتورهای مناسب برای شما طراحی و تولید کنیم.