ترانسفورماتور EI

عناوین و سر فصل های این مطلب

ترانسفورماتور EI از ترانسفورماتورهای مرسوم است. هسته ترانسفورماتور EI توسط ورقه های E و I ترکیب شده است، بنابراین به آن ترانسفورماتور EI یا ترانسفورماتور لمینت گفته می شود.

ترانسفورماتورهای EI به طور گسترده ای در تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند، نه تنها یک ترانسفورماتور از نوع قدیمی است بلکه یک ترانسفورماتور اقتصادی نیز هست. معمولاً به عنوان ترانسفورماتور قدرت در 50-60 هرتز استفاده می شود. در کاربردهای صوتی، ترانسفورماتور EI معمولاً به عنوان ترانسفورماتور مجرای قدرت و ترانسفورماتور خروجی استفاده می شود.

از آنجا که بین ورقه های E و I مقداری فاصله هوایی وجود دارد و با پر کردن مقداری محیط واسط، شکاف هوا به راحتی قابل تنظیم است، که این برای ساخت ترانسفورماتورهای خروجی و چوک مناسب است.

به همین دلیل است که بسیاری از ترانسفورماتورها و چوک ها به گونه ی EI طراحی شده اند.

سادگی در ترانسفورماتورهای EI

ترانسفورماتورهای EI ترانسفورماتورهای سنتی و مرسوم هستند که بسیار زود متولد شدند. ساختار ترانسفورماتور EI ساده و کاملاً شناخته شده است. تاکنون اکثر کارخانه های ترانسفورماتور سازی توانسته اند ترانسفورماتورهای EI تولید کنند و روند تولید به تکامل رسیده است.

اقتصادی

ترانسفورماتور EI سابقه طولانی دارد. یافتن اجزای ترانسفورماتور EI در بازار بسیار آسان است. شما حتی نیازی به هزینه زیادی هم ندارید.

ورقه های EI

ترانسفورماتورهای EI

این مواد با دمای بالا، تحت عمل پخت قرار گرفته و عملکرد مداوم دارد.

سیم مسی

ترانسفورماتورهای EI

سیم مس OFC (مس بدون اکسیژن) که در ترانسفورماتورهای EI استفاده می شود. OFC هیچ پیوند هیدروژن ندارد و از رسانایی بالایی برخوردار است. معمولاً در تجهیزات صوتی، قطعات الکترونیکی وکیوم، سیم و غیره استفاده می شود.

استاندارد ساخت

از چیدن هسته، محاسبه سیم مسی مناسب تا آزمایش جهت تحویل، هر ترانسفورماتور EI واحد باید تحت روند پردازش بسیار سخت قرار گیرد. فقط تکنیک های پردازش دقیق می توانند یک ترانسفورماتور EI با کیفیت بالا را تضمین کنند. و فقط ترانسفورماتورهای تولید شده توسط  تولید کنندگان حقیقی می توانند تکنیک های سخت پردازشی را تضمین کنند.

خدمات سفارش

ما ترانسفورماتورهای EI ساخته شده را برای رفع نیازها و نیازهای ویژه عرضه می کنیم. لطفا از طریق اطلاعات تماس در وب سایت با ما در تماس باشید. ما می توانیم ترانسفورماتورهای مناسب برای شما طراحی و تولید کنیم.

مقاله پیشنهادی

ترانسفورماتور قدرت

کابل کواکسیال

کابل کواکسیال

زمانی که جهان پا به عرصه اسرارآمیز مخابرات نمود ، یکسری کالاها و محصولات جدید تولید و به بازار عرضه شده اند . از قرن

ادامه مطلب »
کانکتور MCX

کانکتور MCX

کانکتورها تجهیزات جالبی هستند ، برای برقراری اتصال میان کابل های کواکسیال به مدار های متعدد از این محصولات استفاده خواهد شد . یکی از

ادامه مطلب »